Job description

Polish Psychologist's Association jest organizacją charytatywną mającą na celu zapewnienie psychologicznego wsparcia Polakom zamieszkującym Wielką Brytanię. Najwyższej jakości usługi zapewniane są przez wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów. Skierowane są one do osób doświadczających problemów na tle psychologicznym, tj. depresja, konflikty rodzinne, izolacja społeczna i inne.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji oraz działu HR, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Koordynatora Projektu „Akademia Kobiety”

Zakres obowiązków:

  • Stały i ciągły kontakt z Koordynatorem Projektu.

  • Koordynowanie pracy wolontariuszy należących do Projektu, rozumiane jako planowanie, realizacja i ewaluacja wszystkich podejmowanych działań.

  • Przygotowanie i prezentacja tematów z obszaru nauk społecznych i medycznych, zgodnych z wykształceniem Asystenta na spotkanaich Akademii . Przygotowanie kreatywnej prezentacji multimedialnej, materiałów edukacyjnych, ćwiczeń angażujących grupę do aktywizacji umysłowej.

  • Współtworzenie programu edukacyjnego z Koordynatorem Projektu z wyprzedzeniem na minimum 6 miesiecy.

  • Aktywna promocja Projektu na spotkaniach i eventach branżowych.

  • Szkolenia i treningi z zakresu nauk społecznych i medycznych oraz pokrewnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie z dziedziny Nauk Społecznych (psychologia, socjologia, pedagogika) lub Nauk Medycznych,

  • Minimum 1 rok doświaczenia w asystowaniu przy projektach promujących zdrowie psychiczne

  • Minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, np. Praca na stanowisku Coordinator lub Team Leader

  • Prowadzenie prelekcji do szerszego grona odbiorców

  • Samodzielne opracowanie i realizacja projektu zajmującego się promocją zdrowia psychicznego/psychologicznego/seksualnego

  • Mile widzane doświadczenie w zarządzaniu projektami (np. Project Management)

  • Wiedza i doświadczenie w przygotowywaniu raportów, prezentacji, tekstów w programach Microsoft Office

  • Dobra organizacja czasu pracy własnej oraz całego zespołu.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Język angielski – minimum poziom B1

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Rozwój i nabycie nowego doświadczenia w wybranym kierunku

  • Publikacja artykułów pod nazwiskiem autora – możliwość zbudowania własnego portfolio tekstów

  • Merytoryczne wsparcie od naszego doświadczonego zespołu profesjonalistów

  • Zaświadczenie o odbytej pracy na rzecz organizacji charytatywnej- na życzenie

Miejsce pracy: Londyn/ praca zdalna
Rodzaj umowy: Wolontariat

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy!

More about Polish Psychologists' Association
About
Polish Psychologists' Association

Polish Psychologists’ Association’s mission is to provide free psychological support to the Polish speaking community in the UK and... Read more

Refreshed on: 29 May 2020
Closed date: 28 June 2020
Tags: Training, Volunteer Management

The client requests no contact from agencies or media sales.