Job description

Polish Psychologists’ Association jest organizacją charytatywną, mającą na celu zapewnienie psychologicznego wsparcia Polakom zamieszkujących Wielką Brytanię. Najwyższej jakości usługi zapewniane są przez wykwalifikowanych psychologów oraz psychoterapeutów i kierowane są one do osób doświadczających problemów na tle psychologicznym, tj. depresja, konflikty rodzinne, izolacja społeczna.

Zakres obowiązków

- pomoc przy prowadzeniu kont na mediach społecznościowych - Facebook, Instagram
- wyszukiwanie różnorodnych treści na media społecznościowe
- pisanie tekstów o tematyce psychologicznej oraz popularnonaukowej na blog PPA
- współpraca z polskimi tygodnikami, magazynami, radiem, tv, etc.
- projektowanie materiałów promujących PPA, tj. plakaty, ulotki, etc.
- bliska współpraca z dyrektorem ds. Komunikacji i Promocji
- podejmowanie dodatkowych działań promujących w ramach potrzeb organizacji

***UWAGA – obowiązki zostaną rozdzielone według kwalifikacji oraz zainteresowań kandydatów.***

Wymagania

-wykształcenie wyższe mile widziane - Psychologia, PR, Marketing lub podobne
-znajomość funkcjonowania mediów społecznościowych
-tzw. „lekkie pióro”
-znajomość zagadnień psychologicznych
- kreatywność
- dobra organizacja pracy

Oferujemy

-możliwość pracy zdalnej
-rozwój i nabycie nowego doświadczenia w wybranym kierunku
-publikacja artykułów pod nazwiskiem autora - możliwość zbudowania własnego portfolio tekstów
-merytoryczne wsparcie od naszego doświadczonego zespołu profesjonalistów
-zaświadczenie o odbytej pracy na rzecz organizacji charytatywnej- na życzenie

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy!

More about Polish Psychologists' Association
About
Polish Psychologists' Association

Polish Psychologists’ Association’s mission is to provide free psychological support to the Polish speaking community in the UK and... Read more

Posted on: 13 December 2019
Closed date: 15 January 2020
Tags: Communications, PR, Volunteer Management

The client requests no contact from agencies or media sales.